Filmíček

Hostel

14. ledna 2007 v 21:51 | Vickee
Tak jo, dneska sem se opět v Biografu u Štiků jeden film... Hostel.. Musim říct, že po stránce hororu, jako takovýho toho klasickýho bafacího... Ale ajko nechuťárna je to bomba... To vám doporučuju zkouknout :-D Málem sem se poblila, ale to přece nevadí, ne?

Zkurvenejch 14

4. ledna 2007 v 22:59 | Vickee
Tak jo, včera jsem si shlídla jeden úžasnej film... Nebo takhle... Obashově úžasnej... Zpracování dá se říct že strašný a úděsný, ale ten obsah... Bájo...Je nějakej Švědskej nebo odkuď...Odehrává se to v malym měste a hlavní aktérkou je jedna holka - Emma... Je jí 14 a snaží se začlenit do světa svýho staršího bráchy.

Eragon

31. prosince 2006 v 16:13 | Vickee
Tak jo, konečně sem na tom byla v kině... Musím říct, že do hlavního hrdiny...

Love Actually - dnes

23. prosince 2006 v 18:57 | Vickee
Tak, dneska bude v telce filmíček Love Actualy...
Sice netuším na čem, ale někde na kabelovce, takže kdo z vás má možnost - dívejte se... ve zkratce...
Všude, kam se podíváte, způsobuje láska chaos. Od nově jmenovaného ministerského předsedy, který se zamiluje 30 vteřin poté, co vejde do úřadu na Downing Street, až po smolařského prodavače sendvičů, který nemá s dívkami ve Velké Británii prostě štěstí a raději proto odjíždí do Wisconsinu; od spisovatele, který dostal košem a vypaří se do jižní Francie utěšit své bolavé srdce, až po stárnoucí rockovou hvězdu, která se snaží o come-back za každou cenu; od nevěsty, které dělá starosti nejlepší přítel jejího muže, až po ženu, které dělá starosti její manžel; od chlapce, který se zakoukal do nejkrásněší dívky ve škole, až po jeho nevlastního otce, který se zakokukal do Claudie Schiffer.
Tyto londýnské životy a lásky se setkají, smísí a nakonec vše vyvrcholí na Štědrý večer s romantickými, dráždivými a komickými důsledky pro všechny zúčastněné.

Hrají: Hugh Grant, Liam Neeson, Colin Firth, Laura Linney, Emma Thompson, Alan Rickman, Bill Nighy, Keira Knightley, Martine McCutcheon a Rowan Atkinson
A možná že někteří z vás také znají písničku...
All I want for Christmas - Olivia Olson - Stáhni
 
 

Reklama