Punk´s not dead

7. září 2006 v 18:58 | Vickee |  Momentální postřehy
Znám jednoho človíčka, ti co ho znají jistě spoznají kdo to je, kterej si žije jak chce sám. Za ty dva roky a kousek co ho znám, jsem snad nezažila že by se řídil nějakými pravidly. A poslední rok už vůbec ne. Dneska mi přetrvávala mizerná nálada ze včerejška a on sám řpišel s nabídkou ať si an něm vybiju zlost (mimochodem s jízlivou poznámkou že to stejně dělám vždycky). Jenže si přeci nemůžu vybíjet zlost jen tak na někom. Tak začal dělat různý voloviny... Jako třeba používal slovo "mord" (nebo něco podobného, už nevím), což mě ani neuším proč rozesmálo. A k tomu přidal to svoje TRRRR... Čímž mě úžasně nasral.
Ani neím jak a řeč se změnila na Punk... On je to takový náš anarchista - punker. Když mi sdělil že si chce všude propíchat sichry, udělat nějakej pěknej účes, "stylově" se oháknout a koupit si nějaký pěkný glády, mělo přijít spíše zděšení. Já si totiž vždy říkala že když toho kluka nikdo enohlídá tak zkončí špatně. Jenže nepřišlo... Já se normálně zaradovala že ho to konečně napadlo.
Já měla radost z toho že takovej úžasnej človíček který se jen tak na světě nenajde si konečně našel svoje místo :-P Nějak sem projížděla stránky s hadrama a takovejma věcma co mi poslal a normálně sem zjistila že to je vcelku pěknej styl. Platinko, zřejmě si mě nakazil a jen tak tě v tom nenechám, ale s těma sichrama bych možná počkala... :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama