Do haj**u

6. září 2006 v 21:19 | Vickee |  Co se mi stalo...?
Do háje, řekněte mi prosím někdo konečně, jakto že si všichni myslí že toho o vás ví víc než vy sami? Už mě to vážně sere, všichni kolem mě mi řídí život a já prostě... Vždyť nikdo en,ůže vědět co já chci, co cítím, co si myslím... Tak proč si na to hrají? Chtějí abych jim ve všem věřila, ale sami vůbec nevěří co říkám já jim... Nemají důvěru v nikom, ani v sobě, ale chtějí abychom my věřili jim. Sou to prostě lidi... Lidi stejně jako já, ale stejně je nedokážu pochopit. Prostě se mi to nedaří a bojím se toho že na to nikdy nepříjdu.
Řekněte mi, proč tečou slzy? A proč člověka bolí když něco udělá tak jak by neměl? Vždyť bez slz bych se měla líp a bez bolesti také. Stále jen řpemýšlet nad tím co se děje a jak se s tím mám vypořádat. To přeci vůbec není normální, ne?
Kdysi dávno jsem byla příšerný optimista. Nad vším sem se usmívala a na všem sem dokázala najít něco pozitivního. Teď...? Nedokážu se usmát ani sama sobě a na ničem nedokážu najít ani pár pozitiv. Bojím se sama sebe, toho co se se mnou děje a toho co příjde...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama